ÖVRIGT / Diverse / Fönsterskärmar 5108720

nr 510 8720

Fönsterskärmar

Blyinfattat glas 4 st [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

6.300 kr

måndag 25 februari 2008
kl 17:22:57